Народний жіночий академічний хор ім С. Фоміних

У 1975 році викладачем Світланою Григорівною Фоміних був створений жіночий академічний хор. З того часу він є одним із провідних колективів України та Європейської хорової співдружності. У складі хору студенти, випускники та викладачі коледжу. В репертуарі концертного складу хору – зразки світової хорової музики найвищого рівня складності. Особливе місце у творчості колективу посідає українська сучасна музика. Візитною карткою виступів хорового колективу є театралізація хорових творів, використання різноманітної атрибутики, світлових ефектів.

Жіночий академічний хор Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв Миколаївської обласної ради – лауреат багатьох міжнародних фестивалів та конкурсів хорової музики в Югославії, Болгарії, Німеччині, Франції, Угорщині, Польщі, Іспанії, Італії, переможець всеукраїнських національних фестивалів та конкурсів, учасник звітних концертів Миколаївщини в Києві та святкових урочистостей міста, області, держави.

Восени 2009 року трагічно обірвалось життя видатного хормейстера і диригента, талановитого педагога-новатора, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка і обласної премії ім. М. Аркаса, заслуженого працівника культури України, доцента, повного кавалера ордена «За заслуги» Світлани Григорівни Фоміних.

27 листопада 2009 р. Постановою колегії управління культури Миколаївської обласної державної адміністрації хору присвоєно ім’я Світлани Фоміних з метою увічнення її пам’яті.
Свій творчий шлях народний жіночий академічний хор ім. С. Фоміних продовжує під керівництвом випускниці коледжу 1999 р., учениці великого Майстра – Островської Тетяни Анатоліївни. Вона має креативний підхід до технологій сучасного хорового співу, володіє високим рівнем диригентської майстерності, при цьому зберігає творче обличчя, традиції колективу, користується повагою та авторитетом учасників хору. Продовжуючи популяризацію хорової музики, колектив отримує високі відзнаки на всеукраїнських та міжнародних конкурсах.