imgonline-com-ua-Compressed-FHYRufJytL4yJZB

День Знань у коледжі культури

imgonline-com-ua-Compressed-NAIoxBjpQb1 вересня Миколаївський коледж культури і мистецтв святково відзначив День знань! Театралізоване дійство підготували студенти ІІІ курсу спеціалізації Видовищно-театралізовані заходи, під керівництвом викладача Павліщева О. Першокурсників, а в цьому році коледж прийняв 73 новачків, прийшли привітати творчі партнери: начальник управління культури, національностей та релігій Димитров М.Ф., директор Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії, народний артист України, повний кавалер ордену «За Заслуги» Берсон М.С., директор Миколаївського обласного театру ляльок, заслужений працівник культури України Терещенко В. директор Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру Свистун А., директор Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужена артистка України Баштова Н., директор Миколаївської обласної бібліотеки для дітей, заслужений працівник культури України Жайворонок Т., директор обласного краєзнавчого музею Михайлов В.

Особисто студентів привітав директор Миколаївського коледжу культури і мистецтв, кандидат культурології С. Мицик, та начальник управління культури, національностей та релігій Димитров М.Ф.

imgonline-com-ua-Compressed-RHJImaAaOIPVJI imgonline-com-ua-Compressed-FHYRufJytL4yJZB imgonline-com-ua-Compressed-F6X2OxmndJUjNxg