Депутатська допомога Миколаївському коледжу культури і мистецтв

У листопаді минулого року директор Миколаївського коледжу культури і мистецтв виступив з публічним звернення до бізнесменів та депутатів Миколаївщини, з проханням про підтримку в покращенні матеріально-технічного забезпечення навчального процесу коледжу, адже гостро стояла проблема  у відсутності звукопідсилюючої апаратури, музичних інструментах а оснащення навчально-творчих лабораторій не оновлювалося з 90-х років; в останнє закупівля інструментів для творчих колективів коледжу здійснювалась у 80-х роках минулого століття. Все це призвело до того, що в  коледжі залишився лише один баян, за яким в у черзі стояли 3 колективи; барабанна установка не відповідала вимогам навчального та творчого процесу; в наявності була лише одна гітара на 3-4 студенти та інші інструменти потребували або ремонту, або оновлення. Звукопідсилююча та відеопроекційна апаратура, на давала змогу проводити лабораторно-практичні заняття, репетиції, концерти. Одним словом все це унеможливлювало нормальну організацію навчального та творчого процесу.

На початку  2017 р. в коледж з робочим візитом завітав народний депутат України Андрій Вадатурський. Ознайомившись зі станом матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу, запропонував допомогу. Так у червні коледж отримав субвенцію із державного бюджету на покращення матеріально-технічного забезпечення у сумі 500 тисяч грн. і 15 тисяч грн. з обласного бюджету.

За ці кошти було значно покращено умови підготовки майбутніх працівників культури Миколаївщини, а саме придбано:

• 3 баяни (Тула та Ясна поляна)
  • Гітара акустична класична
  • Цифрове піаніно
  • Ударна установка
  • 4 комплекти звукопідсилюючої апаратури: для організації освітнього та репетиційного процесу, для обладнання навчально-творчих лабораторій й актової зали коледжу та для організації виїзних концертних програм.
  • Радіомікрофонні системи: 8 ручних та 4 головних.
  • Обладнано актову залу новим сучасним прожекторним освітленням;
  • 3 телевізори Smart-TV та 3 ноутбуки для навчально-творчих лабораторій.
  • Відеосистему з екраном для актової зали;
  • Цифровий фотоапарат та кольоровий принтер для профорієнтаційного відділу коледжу;
  • Пила торцова для навчально-творчої лабораторії «Різьба по дереву».

Ця допомога, безсумнівно, є дуже значною і наблизила умови підготовки майбутніх працівників культури Миколаївщини до реалій  сучасності.

Від усього педагогічного та студентського колективу коледжу висловлюємо слова вдячності за допомогу Андрію Олексійовичу Вадатурському.

unnamed unnamed (2) P71010-141927