Творчий експеримент «Театр на слух» від Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

121855_0Поринути в казковий світ і згадати дитинство могли учасники заходу, який відбувся в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олексія Гмирьова 21 грудня. Співробітники бібліотеки (відділ документів і наукових розвідок з питань краєзнавства), спільно з відомою письменницею Вірою Марущак і викладачем української мови та літератури Миколаївського коледжу культури і мистецтв  Наталією Ковальчук,  провели творчий експеримент під назвою «Театр на слух».Слухачі (студенти університету Пилипа Орлика, учні морського коледжу, письменники, бібліотекарі області) ознайомилися з твором письменниці «Різдвяна казка», який було надруковано в збірці «Гомін білого інею». Всім присутнім було запропоновано закрити очі і дати волю фантазії, сприйняти на слух тембр, силу голосу, інтонації звучання слова і музики.Організатори заходу залучили до «слухової екранізації» творчі колективи Миколаївського коледжу культури і мистецтв: ансамбль народної пісні під керівництвом викладача Ольги Лужинський; ансамбль академічного співу під керівництвом Наталії Стрільчук; витонченим музичним оформленням дійства стала гра ансамблю українських народних інструментів «Грай, музико!» під керівництвом досвідченого майстра Лариси Васкан.
Справжнім сюрпризом для слухачів став балет у виконанні учасників студії класичного танцю коледжу культури і мистецтв (керівник Лариса Семисюк).

121855_6 121855_8