Циклова комісія Гуманітарних та соціально-економічних дисциплін

Цикл 2

Метою роботи викладачів циклової комісії є забезпечення високого науково-теоретичного і методичного рівня викладання дисциплін.
Першочерговим завданням є формування висококваліфікованого молодшого спеціаліста, соціально-зрілої, громадянсько-свідомої та всебічно розвиненої творчої особистості з відповідним рівнем знань, національної та загальнолюдської культури, толерантності.
Основними напрямками роботи комісії є:
– впровадження новітніх технологій навчання та форм організації освітнього процесу;
– розвиток творчих здібностей, активізація пізнавальної діяльності студентів через використання різноманітних форм і методів навчання;
– формування мотивації професійних компетенцій при викладанні предметів загальноосвітньої підготовки та навчальних дисциплін освітньо-професійної підготовки молодшого спеціаліста;
– робота з обдарованими студентами, розвиток їхнього інтелекту та зацікавленості;
– індивідуалізація навчальної діяльності з урахуванням здібностей психологічних особливостей студентів;
– активна робота кабінетів навчальних дисциплін, клубів;
– підвищення рівня кваліфікації та педагогічної майстерності викладачів.
Викладачі циклової комісія впроваджують активні та інтерактивні методи, новітні технології навчання, які базуються на  реалізації  компетентністного підходу.

01010101

До складу комісії входять 14 штатних працівників і 4 викладачі-погодинники:

Основні дисципліни, що входять до складу циклової комісії:
– Українська мова;
– Українська література;
– Зарубіжна література;
– Англійська мова;
– Історія України;
– Всесвітня історія;
– Математика;
– Інформатика;
– Астрономія;
– Хімія;
– Фізика;
– Екологія;
– Економічна теорія;
– Захист Вітчизни;
– Фізична культура;
– Правознавство;
– МСП;
– Біологія;
– Філософія;
– Соціологія;
– Географія.

Навчально-творчі лабораторії:
– клуб творчої  молоді «Співзвуччя» – керівник Клочанова Т.В.;
– молодіжно-дискусійний клуб «Істина» ім. В.П. Кошелєва – керівник    Юрченко С.С.;
– клуб знавців української мови «Берегиня» – керівник  Гуйван П.В.

Смольнікова Анастасія ВолодимирівнаСмольнікова Анастасія Володимирівна Викладач-спеціаліст І категорії, голова циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін,
Закінчила у 2011 році Миколаївський університет імені В.О. Сухомлинського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (англійська)» та здобула кваліфікацію викладача англійської, німецької мов, зарубіжної літератури (диплом магістра).
Працює в Миколаївському коледжі культури і мистецтв з 2007 року.
Дисципліни, що викладає: викладач іноземної мови.

 Ковальчук Наталія ПавлівнаКовальчук Наталія Павлівна Викладач-спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Заслужений працівник освіти України (2014 р.).
Освіту отримала у Миколаївському державному училищі культури за  спеціальністю «Бібліотечна справа»; Миколаївському державному педагогічному інституті, кваліфікація «Вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури»; Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти», кваліфікація «Керівник підприємства, установи, організації (у сфері освіти та виробничого навчання)». Аспірант кафедри світової літератури та культури імені професора О.В. Мішукова Херсонського Державного університету зі спеціальності «Українська література». Переможець обласного конкурсу «Кращий педагогічний працівник» у номінації «Вища освіта» (2011 р). та  Всеукраїнського конкурсу «Кращий викладач української мови ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України» (2011 р.). Голова обласного  методичного об’єднання викладачів філологічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Нагороджена почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2011 р.)
Працює в Миколаївському коледжі культури і мистецтв з 1991 р. З 2006 по 2014 р. обіймала посаду голови циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін.
Викладач навчальних дисциплін: «Українська мова», «Українська мова (за професійним спрямуванням)», «Українська література», «Дитяча література», «Стилістика ділового мовлення», «Діловий документ».

Васильєва Марина ФедорівнаВасильєва Марина Федорівна Викладач-спеціаліст вищої категорії.  Освіту отримала в Інституті історії і права Миколаївського державного університету ім. В.О. Сухомлинського і отримала кваліфікацію вчителя історії і правознавства.
Учасниця обласних, Всеукраїнських і Міжнародних науково-практичних конференцій,  обласних методичних об’єднань, організатор навчально-виховних заходів коледжу, розробник студентського проекту «Географічна газета «TERRA»». В коледжі працює з 2002 року.
Дисципліни, що викладає: «Історія України», «Всесвітня історія», «Географія», «Основи економічних теорій», «Людина і світ», «Комп’ютерна графіка».

 

Васкан Ігор ВасильовичВаскан Ігор Васильович Викладач-спеціаліст вищої категорії. Закынчив Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Бєлінського за спеціальністю «Історія» з додатковою спеціальністю «Іноземна мова».
Працює у коледжі з 1990 р. 1995-2000 рр. – ведучій авторських програм на міському радіоканалі «Миколаїв» та телеканалі «Тоніс». З 2008 р. працює у галузі туризму у якості екскурсовода.
2000-2007 рр. – старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Миколаївського відокремленого підрозділу ПВНЗ «Європейський університет».
Дисципліни, що викладає: «Іноземна мова», «Іноземна мова за професійним спрямуванням», «Основи філософських знань».

 

Дібрівна Тетяна ВалентинівнаДібрівна Тетяна Валентинівна Викладач-спеціаліст. Закінчила у 2005 році Миколаївський державний гуманітарний університет імені Петра Могили і отримала базову вищу освіту за напрямком підготовки «Екологія» та здобула кваліфікацію бакалавра екології. У 2006 році закінчив Миколаївський державний гуманітарний університет імені Петра Могили і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» та здобула кваліфікацію магістра екології.
В коледжі працює з 2013 року
Дисципліни, що викладає: «Біологія», «Хімія» та «МСП».

 

Клочанова Тетяна ВасилівнаКлочанова Тетяна Василівна Викладач-спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Відмінник освіти України. Закінчила Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Бєлінського. В коледжі працює з 1973 р.
Автор програм з навчальних дисциплін «Зарубіжна література», «Дитяча література», «Основи ораторської майстерності», виданих Державним методичним центром навчальних закладів культури і мистецтв України Міністерства культури України.

Учасник міжнародних, всеукраїнських, обласних науково-практичних конференцій.

Керівник клубу творчої молоді коледжу «Співзвуччя». Члени клубу – переможці літературно-художніх конкурсів різних рівнів: IV Міжнародного конкурсу «Поспішайте творити добро», ХІ Міжнародного фестивалю-конкурсу «Чарівна книжка», Міжнародного конкурсу «Зірки нового століття»; Всеукраїнського проекту «З книгою у серці»; обласних конкурсів молодих письменників Миколаївщини «Золота арфа», обласних літературних конкурсів до Міжнародного дня рідної мови.

Ковальчук Тетяна ПетрівнаКовальчук Тетяна Петрівна викладач-спеціаліст. Закінчила Миколаївське державне вище училище культури і отримала диплом молодшого спеціаліста за кваліфікацією «Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, керівник аматорського хорового колективу» (2009 р.); Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література та мова і література (англійська)» та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури, англійської мови, зарубіжної літератури (2011 р.).

Дисципліни, що викладає: «Українська мова».

 

Козлов Руслан МиколайовичКозлов Руслан Миколайович Викладач-спеціаліст. У 2002 році закінчив Миколаївський державний педагогічний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіти. Історія» та здобув кваліфікацію вчителя історії; у 2003 році здобув кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача історії. В коледжі працює з 2005 року. Дисципліни, що викладає: «Охорона праці», «Історія України», «Захист Вітчизни».

 

Лозан Андрій Іванович Лозан Андрій ІвановичВикладач-спеціаліст І категорії. У 2006 році закінчив Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В. О. Сухомлинського за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура». Має ступінь магістра педагогічної освіти, викладача фізичної культури. Чемпіон України з кікбоксингу(2008, 2009 рр.). Переможець Кубку світу з кікбоксингу(2009 р.)
Працює у коледжі з 2008 року.
Дисципліни, що викладає: «Фізична культура та здоров’я», «Акробатика». З 2015 року веде секцію з рукопашного бою.

 

Нікора Віталій Анатолійович Викладач-спеціаліст. У 1995 році закінчив Миколаївський педагогічний університет ім. Белінського за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура».
В коледжі працює з вересня 2015 року.
Дисципліни, що викладає: «Фізичне виховання».

 

Рура Анна ВалеріївнаРура Ганна Валеріївна Викладач-спеціаліст ІІ категорії.
Закінчила у 2007 р. Миколаївський державний університет ім. В.О. Сухомлинського та отримала кваліфікацію: «спеціаліст, вчитель математики та основ економіки».
З 2006 р. – викладач в Миколаївському коледжі культури і мистецтв. Дисципліни, що викладає: «Математика» та «Економічна теорія».