025 Музичне мистецтво

    Спеціальність 025 «Музичне мистецтво» передбачає здійснення підготовки фахівців рівня фахового молодшого бакалаврі за освітньо-професійною програмою «Музичне мистецтво», в рамках якої студенти отримують фах  за наступними мистецькими напрямами:

 

    Освітньо-професійна програма має за мету підготувати фахівця за наступними кваліфікаціями:

– артист (хору, ансамблю, оркестру),

– викладач мистецької школи,

– керівник аматорського колективу

для роботи в закладах культурного-мистецького та освітнього спрямування. Окрема увага приділяються для підготовки фахівців для закладів індустрії дозвілля та центрів культурних послугів.

    Для підготовки майбутніх музикантів, викладачів мистецьких шкіл створена належна матеріально-технічна база: навчально-творчі лабораторії народно-хорового співу, академічно-хорового співу, народно-інструментального мистецтва, музично-теоретичних дисциплін, класи для проведення індивідуальних занять та самопідготовки облаштовані відповідними музичними інструментами. Для концертно-виконавської практики в коледжі є актова зала, оснащена сучасним звуковим та світловим обладнанням та студія звукозапису. Постійно оновлюється музичний інструментарій. З метою проходження сценічної, педагогічної практики налагоджена співпраця із школами мистецтв, Миколаївською обласною філармонією, Миколаївським академічним художнім російським драматичним театром, Миколаївським академічним театром драми та музичної комедії.

   Гордістю спеціальності є творчі колективи – лауреати та переможці всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів:

    Освітній процес здійснюють досвідчені фахівці, члени національних творчих спілок України, лауреати та переможці міжнародних конкурсів, спеціалісти вищої категорії, викладачі-методисти, заслужені працівники культури України, заслужені артисти України.