Бібліотека

Бібліотека є інформаційним центром коледжу, який оперативно забезпечує вільний і необмежений доступ до різноманітних інформаційних ресурсів. Своїми головними завданнями ставить забезпечення необхідною літературою навчально-виховний процес у коледжі, щоб здобуваючи освіту студенти стали кваліфікованими фахівцями, освіченими і культурними особистостями.
Тут вас зустрінуть привітні працівники, які швидко і професійно знайдуть потрібну літературу, запропонують новинки, періодичні видання і допоможуть якісно підготуватись до занять.
Обслуговування користувачів проводиться на абонементі і в читальному залі. До їхніх послуг — алфавітний та систематичний каталоги, систематична картотека статей, в яких відображений фонд бібліотеки коледжу. Діє мережа Wi-Fi.
Фонд бібліотеки багатогалузевий. Більша частина літератури це – підручники, посібники та інша навчальна література.
У читальному залі діє “Відділ мистецтв”, де студенти мають змогу працювати з цікавою літературою, пов’язаною з їх спеціальністю, дивитися відеофільми, популярні балети, спектаклі, постановки тощо, прослуховувати за допомогою музичного центру потрібний їм музичний матеріал.
Приходьте до нас і будьте в курсі усіх новин!

На фото працівники бібліотеки: Транжеєва А.Г., Блажко-Вовк О.М., Ільченко А.В. (провідний бібліотекар).