Приклади мотиваційних листів вступника 2022

Мотиваційний лист
для вступу на І курс Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв Миколаївської обласної ради
з метою отримання освітньо-професійного ступеня «Фаховий молодший
бакалавр» за освітньо-професійною програмою «Образотворче
мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

Голові приймальної комісії
Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв Миколаївської обласної ради,
в. о. директора коледжу,
п. Сергію МИЦИК
Ім’я прізвище вступника

Вітаю, шановний Сергію Васильовичу!

Звертається до Вас випускниця 9-го класу Ім’я прізвище вступника. Навчання моє проходило у (назва міста) загальноосвітній школі, я старанно навчалася і маю добрі оцінки зі всіх предметів, але найбільше мене вабили уроки образотворчого мистецтва. Я завжди любила малювати. А найбільше я захоплююсь українським народним мистецтвом, особливо керамікою. Я довідалася, що в Миколаєві є коледж, в якому здобувають спеціальність художника-виконавця, викладача образотворчого мистецтва мистецької
школи. Я зайшла на сайт коледжу і ретельно вивчила всю інформацію. Мене захопила кількість різних спеціальностей. І, що важливо в наш час, в коледжі поєднується українська традиційність із сучасним дизайном. І тому я хочу вступати саме у МФККМ. Свій вибір я зупинила на спеціалізації «назва спеціалізації». Мене вражає і викликає повагу ставлення українського народу до краси в побутовому житті. Я почала вивчати історію українського мистецтва, відвідувати виставки, слухати народні пісні. Я дізналась, що існує величезна кількість декоративно-прикладних технік, матеріалів, прийомів. Особисто я почала брати участь у шкільних, міських та районних виставках, отримувала відзнаки. Додаю перелік виставок, дипломів, фото кращих, на мій погляд, робіт. Прошу прийняти мене до лав студентів коледжу. Зі свого боку обіцяю зробити все від мене належне для того, щоб стати справжнім майстром своєї справи і професійним художником, який гідно буде представляти українське мистецтво не тільки на рідних теренах, а й в усьому світі.

Дата підпис / Ім’я Прізвище

 

ВЗІРЕЦЬ МОТИВАЦІЙНОГО ЛИСТА

 

Директору Миколаївського фахового коледжу

культури і мистецтв Миколаївської обласної ради

Сергію МИЦИКУ

 

МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ  

                                  Прізвище,ініціали, вступника на конкурсну пропозицію

                                  (назва конкурсної пропозиції, наприклад «народне інструментальне мистецтво» , тощо )

                                    

Я, прізвище,ім΄я,по батькові, звертаюся до Вас з приводу вступу на спеціальність 025 «Музичне мистецтво» для здобуття  освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра. Упевнений(а), що здобуття освіти в Миколаївському фаховому коледжі культури іимтсецтв Миколаївської обласної ради є моїм шансом стати кваліфікованим фахівцем в галузі культури й мистецтва.

Цього року я закінчив(ла) 9-й клас у «назва школи». Паралельно зі здобуттям освіти в школі я навчався(лася) у «назва школи мистецтв» по класу «назва класу». Мене дуже цікавить музика, найбільше мені подобаються  саме заняття зі спеціальності, тому я задумався(лася) про вступ до закладу, де можна здобути музичну освіту.

Потягом навчання в школі мистецтв я брав(ла) участь в різноманітних  концертах (конкурсах (назва, рік), де посів(ла) «яке місце»). Мене захоплює  можливість показати власні вміння, здобути визнання, тому я задумався(лася) над професією музиканта.

Про Миколаївський фаховий коледж культури і мистецтв я дізнався(лася) …………………………………………………

Ознайомившись з інформацією на сайті й офіційній сторінці Вашого коледжу, я довідався(лася), що здобувачі освіти мають можливість паралельно здобути повну загальну середню й мистецьку освіту, активно беруть участь у численних всеукраїнських і міжнародних конкурсах, ведуть активне студентське життя.

Я очікую, що навчання в коледжі дасть мені можливість зміцнити теоретичну базу знань, а практика дозволить якісно розвинути музичні здібності. Завдяки цьому я зможу стати справжнім фахівцем своєї справи та після  закінчення навчання  побудувати свою кар’єру як музикант (сольний, ансамблю, оркестру, викладач в мистецькій школі).

Я хотів(ла) би подякувати  Вам за час і зусилля, які ви вклали у розгляд мого листа.З нетерпінням очікую на Вашу позитивну відповідь. Хочу Вас запевнити, що я повністю готовий(а) і щиро прагну стати здобувачем освіти Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є. Задора.

 

З повагою, ______________

 

Ці приклади наведені для ознайомлення із загальними принципами написання мотиваційного листа. Не копіюйте текст цих листів. Пам’ятайте, що успішний мотиваційний лист – це завжди ваша особиста історія, що розповідає саме про вас та відображає вашу зацікавленість у вступі на ту чи іншу спеціальність закладу освіти.