Запрошуємо відвідати виставку та концерти творчих колективів Коледжу

Виставка ДПМ сайтЗапрошуємо відвідати виставку, на якій представлені роботи студентів Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

В експозиції експонуватимуться твори декоративно-прикладного мистецтва виконанні в різних техніках, а саме: художнє різьблення  деревини, ткацтво, вишивка, кераміка, батик, гобелени, витинанка, інші види, та образотворчого мистецтва: рисунок, графіка, художній розпис й живопис.

Всі роботи виконанні студентами під керівництвом викладачів, які є практикуючими майстрами, членами Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Головною метою виставки є збереження та відродження традиційного декоративно-прикладного мистецтва України та популяризація художньої освіти на Миколаївщині.

Виставка працюватиме з 04.02. до 13.02.2022 р.

В рамках виставки проходитимуть різні культурно-мистецькі заходи:

• 05.02.2022 о 15.00 – концерт лауреата обласних та всеукраїнських конкурсів ансамбль народних інструментів «Бандура плюс» Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв –   керівник, Марина ДОБРОВОЛЬСЬКА
  • 06.02.2022 р. о 12.00 – концерт лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів оркестр народних інструментів «Південна рапсодія»  Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв –   керівник Ольга КОМІНАРЕЦЬ
  • 06. 02.2022 р. о 15.00 – «Ой, як було зпрежди віко» концерт лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів гурту народної пісні «Зорецвіт» Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв – керівник Надія ЖАДИК

Афіши Півд.рапс.интернет 06.02.2022 Афіши Бандура интернет 15534